Húsvéti gyors-sport

Asztalitenisz Megyei II. osztályban újonc, jelenleg ötödik helyen tanyázó kunbajai együttes hétközi bajnoki forduló során dicséretes döntetlen eredményt ért el a harmadik helyezett Kiskőrös otthonában. Kiskőrös - Kunbaja 9:9.

Kunbaja, ma április 27-én Soltvadkertre látogat, ahol este hét órakor a bajnokság negyedik helyezettjével szemben veszi fel a küzdelmet, Kiskőrös után is, pontszerzésben reménykedve....

Labdarúgás Megyei serdülő bajnokság déli csoport. A Bácsalmási Petőfi VSE április 23-án, szombaton, folytatva a 2010-2011-es bajnokság tavaszi idényének jó sorozatát, 1-1 győzelem és döntetlen eredmény után, ezúttal Sükösdön aratott gólokban gazdag mérkőzésen újabb győzelmet. Sükösd - Bácsalmás  3-5 (0-3) A PVSE csapata legutóbb előre hozott mérkőzésen Tompán lépett pályára, április 26-án, kedden 10:00 órakor: Tompa - Bácsalmás 2-1. A PVSE gólt Harnos Zoltán szerezte.

A megyei I. osztályban a Bácsalmás - Akasztó mérkőzésen ősszel 6-0 volt az eredmény, most a 23. fordulóban, peches körülmények között, döntetlennel ért véget a kilencven perc. Eredmények: Akasztó - Bácsalmás 2-2, Baja -Izsák 5-3, Soltvadkert - Kalocsa 3-0, Kiskunfélegyháza - Kunszállás 0-0, Nagybaracska - Kiskunhalas 1-1. Tompa szabadnapos.

Amit csak remélni tudtunk eddig, az tény: a még a bajnoki címre is esély PVSE ifjúsági együttese nem botlott meg Akasztón, hisz Paplógó Gergő tartja gólerős játékát és ma már az ifjúsági együttesben is lehet a góljaira számítani Harnos Zoltán, még serdülő korú kiválóságnak, szóval a két említettnek köszönhetően Akasztó - Bácsalmás 1-2! Szép volt Fiúk!

1

Kézilabda A női NB II. Dél-Keleti csoportjában a húsvéti ünnepekre tekintettel nem rendeztek fordulót. A lányok és asszonyok legfőképpen a hímes tojások festésével foglalkozhattak... A Bács-Kiskun megyei férfi bajnokságban is szüneteltek a rájátszás mérkőzései ugyancsak a húsvétra való tekintettel. Viszont a női bajnokságban csak a szombati és vasárnapi mérkőzések után jöhetett szóba a tojásfestés, a készülődés a locsolkodók hétfői fogadására...  Bácsalmáson vasárnap délelőtt a Csávoly együttesét fogadta a PVSE. Jól tartotta magát a PVSE, viszonylag sokáig döntetlenre is állt a mérkőzés, ám „érthetetlen" módon, a mérkőzés 2-2-es állásnál, a 12. percben nem ért véget: Bácsalmás - Csávoly 10-18 (3-11). A folytatásban sajnos úgy tűnt, mintha csak egy csapat lett volna a pályán: