Kalocsa

0-0

13

Szabadnapos: Bácsalmás

Labdarúgás A mindössze 13 csapatot számláló megyei első osztályban, november 13-án, végetért a 2011-2012-es bajnoki év őszi idénye. Az utolsó fordulóban a 14 pontos Bácsalmás szabadnapos volt, ám még így is maradt izgulni való. Ugyan sikerül-e megőrizni a 9. helyezést, vagy a mögötte helyezkedő Tompa (13 pont) és Solt (11 pont) megelőzi a PVSE csapatát?

Nos, győzelmének köszönhetően ez csak a Soltnak sikerült. A Tompa pedig, bár közel állt hozzá, (0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2) Kunszálláson nem szerzett pontot, így Solt pontszámban beérte a PVSE csapatát és több győzelmének köszönhetően meg is előzte. A mérkőzésen Némedi Norbert ismét kétszer villant...

6

A további összecsapások élére mindjárt a listavezető Nagybaracska 'vadkerti döntetlenje kívánkozik, bár ettől függetlenül, így is hatpontos előnnyel várhatja a tavaszi folytatást.

Az alsóházi rangadón Szeremle a második félidőben, gólokban is megmutatkozó jobb játékával biztosan győzte le Kiskunfélegyháza csapatát, ennek köszönhetően a két csapat helyet cserélt a tabella végén.

Nem kis meglepetésre, a három perccel a mérkőzés vége előtt született hazai gólnak köszönhetően Kiskunhalas legyőzte a nyáron még a bajnoki álmokat szövögető Hartát.

13

Mérkőzésenként 8! A megyei ifjúsági bajnokságban a PVSE csapata az őszi utolsó fordulót, a negyedik helyen várta szabadnaposként és az utolsó fordulót követően, a hatodik helyen zárta az őszi idényt.

Kiskőrös Kalocsával játszott döntetlent, Kiskunhalas pedig Harta ellen ért el gólzáporos győzelmet, amelyeknek köszönhetően a két együttes, ha csak egy-egy ponttal is, de a PVSE elé került.

3

A további mérkőzéseken is gólokban gazdag volt a termés. Így születtek meg a győzelmek - Kunszálláson, Solton, és Szeremlén. Kivéve a Soltvadkert - Nagybaracska összecsapást, amelyen 2-2-es döntetlen eredménnyel végződött a mérkőzés. Ennek köszönhetően, a vendégcsapat pontszámban beérte a PVSE együttesét és hetedik, Soltvadkert egy ponttal lemaradva a nyolcadik.

Tompa meglepően sok gólt kapott, miként Szeremle is, de legalább rúgott is kettőt. Tompa kilencedik, Szeremle az utolsó, mindössze egy ponttal...

Szabadnapos: Nagybaracska

A megyei serdülő bajnokság Déli csoportjában az előre hozott tavaszi második fordulóban a szomszédvárak rangadóján a listavezető Tompa biztosan győzött Kelebián. Szeremle a második Sükösd ellen szenvedett vereséget 2-0-s vezetésről. Nem tudtak mit kezdeni Sudár Attilával, aki a négy gólja közül kettőt, az utolsó öt percben szerzett. Az egy mérkőzéssel kevesebbet játszó, így is harmadik helyezett Bácsbokod Nemesnádudvaron szerezte meg a pontokat. Bácsalmás együttese hazai pályán revánsot vett Madaras csapatán. Nagybaracska szabadnapos volt.