Kiskunmajsa SE Női Kézilabda Szakosztály

Tisztelt Sporttársak!

A Bács-Kiskun Megyei Kézilabda Szövetséggel egyeztetve 2011. szeptember 4-én (vasárnap) a MAJSA Napok rendezvénysorozat keretén belül a bajnokságra való felkészülés jegyében megszervezzük az

V. VÁROSI GYÖRGY

női kézilabda emléktornát,

melynek fővédnöke a Bács-Kiskun Megyei Kézilabda Szövetség

Célja: a 2011-2012. évi megyei bajnokságra való felkészülés, illetve méltó megemlékezés városunk egykori, a kézilabdázást Kiskunmajsán meghonosító, és útjukon későbbi válogatott kézilabdázókat elindító testnevelő tanáráról.

Résztvevők: a megyei bajnokságban induló női csapatok.

EREDMÉNYHIRDETÉS

A lebonyolítás rendje: az emléktornát 5 csapat részvételével bonyolítjuk le körmérkőzéses formában.

Játékidő: 2×15 perc. A mérkőzések 35 percenként kezdődnek. Ez azt jelenti, hogy a bemelegítés a kinti pályán - rossz idő esetén a folyosón - történhet (utóbbi esetben a nagy üvegablakok miatt labda nélkül).

Díjazás: Az I-II-III. helyezett csapatok oklevelet és kupát kapnak. A további helyezett csapatok oklevelet kapnak. Ezen túlmenően oklevelet és emléktárgyat kap a torna legjobb játékosa, legjobb kapusa, illetve gólkirálynője. A legjobb játékosra és kapusra a csapatvezetők és a mérkőzéseken közreműködő játékvezetők adhatnak le szavazatokat, s ezek alapján lesznek a díjak odaítélve.

A cserepadokhoz ásványvizet biztosítunk, nem kell külön hozni.

A mérkőzések ideje alatt a sportcsarnok emeleti büféje nyitva lesz. Üdítőt, kávét és szendvicset az üzemeltetők kívánság szerint készítenek. Ezen túlmenően a város központjában lévő vendéglátóhelyeken meleg ételt is lehet rendelni. Természetesen az étkezés saját kasszára történik.

Kiskunmajsa, 2011. augusztus 26.

Sporttársi üdvözlettel

Komáromi Tibor s.k

edző

Lakatos Tamás s.k.

technikai vezető

Ahhoz, hogy az időtervet tartani tudjuk a következő dolgokat vegyék figyelembe a csapatok

• A mérkőzéseken az időmérés futóórával történik.
  • A félidők folyamán nem lesz lehetőség időkérésre.
  • A félidei térfélcsere rövid ideje alatt lesz csak lehetőség taktikai dolgok megbeszélésére.
  • A futóórát kizárólag sérülés esetén állítják meg a játékvezetők, de remélhetőleg erre nem fog sor kerülni.
  • Az éppen folyó mérkőzés utolsó perceiben a soron következő két csapat álljon készenlétben, hogy a torna minél kevesebb időkieséssel folytatható legyen.