Gólzáporos PVSE sikerek Izsákon...

Labdarúgás A megyei I. osztály 12. fordulójában a PVSE csapatai Izsákon szerepeltek. Az ifjúsági együttes győzelemmel, a felnőttek döntetlen eredménnyel zárták a 2011-2012-es bajnoki év őszi idényét. Zárták, ugyanis a 13 csapatot számláló mezőny utolsó záró fordulójában szabadnapos Bácsalmás csapata.

Szabadnapos: Szeremle

Mondhatnánk jól végződött a szezon. Az utolsó mérkőzésekkel kapcsolatos hírekről a győztes csapat két vezérjátékosát kérdeztük rendhagyó módon. Mondom jól végződött az őszi szezon, aztán helyesbítek. Már akinek... Ballai Viktornak felemásra sikeredett a befejezés. Újra a kapuban, ráadásul győztes csapat kapujában állhatott, ám ő maga egy kicsinykét megsínylette a kilencven percet... Derült ki mindez az izsáki események után érdeklődve:

12

- Szia Viktor! Mi volt Izsákon? - Jó estét! Hát pont nem jó embertől kérdezi, mert valahogy fejbe rúgtak meccs közben és körülbelül másfél nap kiesett... Már kezdem összerakosgatni a képet, de arra emlékszem, hogy vezettünk 4-2-re. Végül, ha jól tudom 4-3-ra nyertünk. De végigjátszottam a meccset a többiek szerint, csak én nem nagyon emlékszem rá.

- Hát akkor jobbulást! Meg most így a szezon után idő is lesz rá bőven, hogy kipihend, sőt eszedbe jusson a múlt...:-):-) És a nagyok? - Köszönöm:D:D Hát külön busszal mentünk, szóval őket nem láttam de 3-3 lett a végeredmény :):)

- Az jó! Akkor köszönöm az eredményeket, Neked jó pihenést!

- Szia Patrik! Melyik meccsen játszottál? - kérdezem az ifjúsági csapat másik oszlopos tagját, Szappanos Patrikot - A pontszerzőbe, vagy a győztesben? - Jó estét! Az ifiben játszottam és 4-3-ra nyertünk

- Kik voltak a gólszerzők? - Györki Sándor 2, Varga László 1, Stojanovic Marco 1.

Györki Sándor 2 Varga László 1 Stojanov Marco 1

- Köszönöm! A nagyoké is megy? - Azt sajnos nem tudom, csak az eredményt.

- Ami 3-3, az sem annyira rossz! - Hát igen, mindjárt megkérdezem a többieket a gólokról - majd fújja: Susnjar Milan 2, Eckert Norbert 1

Susnjar Milan 2 Eckert Norbert 1

- Gratulálok és még egyszer köszönöm a híreket! - Köszönjük.

56%

Izsák, megyei ifjúsági bajnokság. Vezette: Hagymási Attila - Rátkai Ákos. Izsák: Gyurik Gergő - Csanda József, Mihály Dávid, Petrányi Csaba, Nagy Róbert, Deák Márk, Andó Viktor, Molnár Dániel, Csendor József, Nagy Dávid, Virág Dávid. Bácsalmás: Ballai Viktor - Farkas Ádám, Boruzs Balázs, Schobloher Richárd, Varga László, Stojanovic Marko, Györki Sándor, Szappanos Patrik, Schneider Dániel (Fél Norbert 74.'), Bűnös Bence, Mátrai Károly. Edző: Bögre Károly.

Eredmény alakulása: 1-0: Nagy Róbert 15. perc. 1-1: Varga László 20. perc. 1-2: Györki Sándor 29. perc. 1-3: Györki Sándor 35. perc. 1-4: Stojanovic Marko 53. perc. 2-4: Petrányi Csaba 65. perc. Sárga lap: Csanda József 55. perc.

39%

Izsák, megyei I. osztály. Vezette: Pákolicz Ákos - Hagymási Attila, Rátkai Ákos. Játékvezető ellenőr: Harsányi József. Izsák: Ámann Márk - Virág András, Hleba Szergej, Berezvai József Ámann Krisztián 68.'), Szabó Attila, Barna Zsolt, Garaci Csaba (Nagy Tamás 57.'), Virág Gábor, Liptai Szabolcs, Vellai Áron, Barna Csaba. Edző: Gréczi Gábor. Bácsalmás: Eckert Dávid (Zsembery Imre 75.') - Rothpflug Sinisa, Ivkovic Andrej, Bögre Károly, Barcsák Gábor, Eckert Norbert (Paplógó Levente 46.'), Gregó Márk, Susnjar Milan, Barcsák Endre, Suknovic Dejan (Tomaskovic Alexander 80.'), Józsa Patrik. Edző: Florin Nenad.

Eredmény alakulása: 1-0: Virág András 29. perc. 1-1: Susnjar Milan 51. perc. 1-2: Susnjar Milan 54. perc. 2-2: Barna Csaba 63. perc. 3-2: Szabó Attila 69. perc. 3-3: Eckert Norbert. 70. perc. (Ez érdekes, hisz a bíró spori szerint a jegyzőkönyvben már a 46. perctől, Paplógó Levente játszott a helyén...) Sárga lap: Barcsák Gábor 38. perc, Susnjar Milan 42. perc, Barna Zsolt 48. perc, Nagy Tamás 90. perc.