Bács-Kiskun Megyei Kupa 2011-2012.

Három vendéggól Kelebián

77. perc: Barta Viktor 0-2.
50. perc: Józsa Patrik 0-1.

Labdarúgás A 2011-2012-es Bács-Kiskun Megyei Kupa második fordulóját rendezték szeptember 7-én. Ebben a fordulóban már a megyei I. osztályú csapatok is bekapcsolódtak. Bácsalmás például Kelebián lépett pályára és jutott tovább a harmadik körbe. Azaz négyre növelte a veretlenül megvívott tétmérkőzések számát az új idényben: 2 győzelem, 2 döntetlen, 6-3-as gólkülönbség.

Kelebián a gólnélküli félidő után, néhány cserével frissített PVSE három gólt szerzett, így alakult ki a végeredmény:

09.14.

Bács-Kiskun Megyei Kupa 2011-2012. második forduló. Kelebia, vezette: Vörös Gábor - Baráth Gábor, Szőnyi Gábor.

Kelebia: Szilvási András - Dulics Joszip (Kollár Attila 46.'), Szabó G. Attlia (Csamangó Dániel 46.'), Farkas Tibor, Horváth Tamás, Patocskai Tamás, Ürmös Szilárd, Miklós-Balog Gábor, Simola Roland, Tartott Zsolt, Ronyec Péter.

Bácsalmás: Eckert Dávid - Bögre Károly (Barta Viktor 57.'), Rudics János, Ivkovic Ivandekic Andrej (Tomaskovic Aleksander 46.'), Gregó Márk, Józsa Patrik, Varga László, Suknovic Dejan, Snyehola Ákos (Prikidánovics Milán 46.'), Paplógó Levente, Susnjar Milan (Stojanovic Marko 63.'). Edző: Florin Nenad.

Eredmény alakulása: 50. perc: Józsa Patrik 0-1. 77. perc: Barta Viktor 0-2. 78. perc: Rudics János öngól 1-2.

78. perc: Rudics János 1-2.

Az ifjúsági csapat tagjaival kiegészített PVSE megérdemelten jutott a harmadik fordulóba. Ez már azért is dicséretes, mert a Kiskunfélegyháza és a Kiskunhalas csapatának, ez például nem sikerült, de Kiskőrös és Tompa még csatlakozhat a továbbjutók mezőnyéhez...