0-1

Szabadnapos

Tompa

-

Labdarúgás A 2011-2012-es megyei I. osztály hatodik fordulóját rendezték a szeptemberi utolsó hétvégén. A forduló rangadóján Harta nem bírt a Soltvadkerttel és még mindig csak a hetedik... Nem így Nagybaracska: Kiskunfélegyházát legyőzve továbbra is őrzi makulátlan 100 %-os teljesítményét az élen, a második Soltvadkert és a harmadik Izsék előtt. Bácsalmás Kiskőrösön játszott döntetlent (1-1) és továbbra is veretlenül áll a negyedik  helyen holtversenyben Kiskunhalas és Kiskőrös csapataival. A mérkőzésre beküldött tudósítónk szerint egy nyerhető mérkőzésen vesztett pontot a PVSE: az 50. percben Snyehola Ákos révén jutott vezetéshez, amit tíz perccel a játékidő vége előtt egyenlített ki a 'kőrösi csapat... Nem vígasztaló, de a Harta meg a 89. percben kapta az egyenlítő gólt...

A 6. forduló csúcsmérkőzésén:

Harta - Soltvadkert 1-1 (0-0)

Harta, vezette: Kiss László - Apró Ferenc, Tamaskó Csaba. Harta: Fischer - Kiss László, Czigler, Bognár, Duzmath Sándor, Borsos, Kósa, Halászi, Lázár (Judák 60.'), Antal (Szabó 60.'). Soltvadkert: Hatvanyi - Lakatos, Szarka, Hirsch, Tóth R., Filus, Geleta (Soproni 80.'), Szamosi (Fazekas 72.'), Csehi, Tóth Á., Ugrai (Szlovák 76.').

Gólok: 72. perc: Kósa Krisztián 1-0. 89. perc: Hirsch László 1-1.

Kiskőrös - Bácsalmás 1-1 (0-0)

50. perc: Snyehola Ákos 0-1

Kiskőrös, vezette: Atyánszky László - Tóth Pál, Markó László. Kiskőrös: Mlinkó - Bodor (Pecznyik 55.'), Megyes, Rózsa, Lesták (Kuti 81.'), Beregszászi, Kovács, Bánszki Rideg, Juhász, Pohánkovics (Markó 70.'). Bácsalmás: Géczi János - Rudics János, Rothpfug Sinisa, Bögre Károly, Ivkovic Andrej, Suknovic Dejan (Susnjar Milan 58.'), Varga László, Eckert Norbert, Snyehola Ákos, Tomaskovic Alekszannder, Prikidánovics Milán (Gregó Márk 52.'). Edző: Florin Nenad.

Gólok: 49. perc: Snyehola Ákos 0-1. 80. perc: Beregszászi Richárd 1-1. Sárga lap: Bodor, Rideg, Juhász illetve Rudics, Bögre, Eckert N., Tomaskovic.

-

Ifjúsági mérkőzés, vezette:Tóth Pál, Markó László. PVSE: Eckert Dávid - Györki Sándor, Patocskai Patrik, Farkas Ádám, Schobloher Richárd, Szappanos Patrik, Paplógó Gergő, Stojanovic Marko, Boruzs Balázs (Schneider Dániel 46.'), Paplógó Levente, Bűnös Bence (Fél Norbert 84.'). Edző: Bögre Károly.

Gólok: 7. perc: Gmóser György 1-0. 74. perc: Paplógó Levente 1-1. A PVSE csapata a nyolcadik helyen várja a következő, Kunszállás elleni mérkőzést, hazai pályán. Az őszi idény ifjúsági mérkőzései, eredményei itt

Barta Viktor hat mérkőzés, hat gól 74. perc: Paplógó Levente 1-1