PRO-SPORT

Bács-Kun Sport - Bácsalmás, Kunbaja és környéke sportja - folytatás: 2011./XVI. évfolyam Labdarúgás, Kézilabda, Asztalitenisz, Cselgáncs, Diáksport, BSC 1913-2013.

BÁCS-KUN SPKirályRT

XII. évfolyam, 1. szám

Bácsalmás, Kunbaja Sportlapja

2007. június 12.

Már csak a hazai gól hiányzik...

365

Bácsalmás - Izsák 0-0 2007. március. 11. Labdarúgás, megyei I, osztály, 16. forduló. Bácsalmás, 200 néző. Vezette: Somogyi István, Eke László, Szekeres Zsolt. Bácsalmás: Zsemberi Imre - Dr. Párczen Zoltán, Szűcs László, Barcsák Endre, Rudics János, Snyehola Ákos, Varga Róbert, Bögre Károly, Maravics Zdravkó, Berényi Krisztián, Tóth Ferenc. Edző: Florin Nenad. Izsák: Házi - Garóczi, Jávorka, Bonea, Márton, Aczél, Mészáros, Papp, Juhász, Hleba, Gréczi. Edző: Gréczi Gábor.

Az idény eleji formában zajló mérkőzés első félidejének 25. percében büntetőt hibázott a hazai együttes, majd a nyomasztó hazai fölényt sem sikerült gólra váltani. Ifjúsági mérkőzés: Bácsalmás - Izsák 2-0.

Suknovic Deján gólja döntött...

Bácsalmás - Kiskunmajsa 3-2 (2-1) Bácsalmás, 150 néző. Vezette: Patyi (Kohajda, Herceg) Bácsalmás: Zsemberi - Szűcs, Suknovics, Moravic, dr. Párczen (Juhász 77.'), Berényi, Snyehola, Rudics, Varga, Mándity (Cs. Kovács 68.'), Páncsics (Bögre 57.'). Edző: Florin Nenad. Kiskunmajsa: Szekeres - Kránicz, Domán, Bíró, Kasza, Csikós, Kovács J., Nagy (Kovács G. 52'), Mihalkó (Szűcs 86'), Szikora, Varga. Edző: Márki Ferenc.

Gólszerzők: 1-1: Rudics (28.'), 2-1: Páncsics (40.'), 3-2: Suknovics (87.') illetve 0-1: Varga 17.', 2-2: Mihalkó (72.'). Kitűntek: Suknovics, Rudics illetve Szekeres, Mihalkó. Sárga lap: Suknovics, Varga illetve Mihalkó, Kovács G. Ifjúsági mérkőzés: Bácsalmás - Kiskunmajsa 1-0.

Pontok a süllyesztőben...

Bácsalmás - Solt 0-0 Bácsalmás, 300 néző. Vezette: Kőrösi (Kollár, Bánfi). Bácsalmás: Zsemberi - Szűcs, dr. Párczen, Bögre, Maravic, Berényi, Rudics, Varga, Barcsák, Csehó Kovács (Páncsics), Tóth (Gulyás). Edző: Florin Nenad. Solt: Tüskés - Ruppart, Duzmath, Fekete, Nagy, Abonyi, Unyi, Tóth, Kirschner, Orosz, Sallai. Edző: Miskovicz Bálint. Kitűntek: Maravicz, Rudics, Barcsák illetve Tüskés, Kirschner, Orosz. Sárga lap: Tóth illetve Duzmath, Nagy. Ifjúsági mérkőzés: Bácsalmás - Solt 1-0.

Zsinórban hét mérkőzés veretlenül

Bácsalmás - Soltvadkert 3-1 (3-0) Labdarúgás, Megyei I. osztály. Bácsalmás, 300 néző. Vezette: Juhász, Tóth, Somodi. Bácsalmás: Zsemberi - Szűcs, Suknovic (Juhász), dr. Párczen, Maravic, Rudics (Józsa), Varga, Snyehola, Barcsák (Tóth), Sztojanovic (Cs. Kovács), Bögre (Páncsics). Edző: Florin Nenad. Soltvadkert: Hatvanyi - Gusztos (Tóth), Szarka, Schiszler (Ocskai), Eperjesi, Holczimmer T. (Holczimmer Z.), Schmidt (Csernák), Eiler, Papp, Font, Gillich. Edző: Tagai János. Gólszerzők: 2. perc: Snyehola 1-0, 25. perc: Sztojanovic 2-0, 30. perc: Suknovic 3-0 illetve 71. perc: Tóth 3-1. Kitűntek: Snyehola., Sztojanovic, Suknovic, Rudics, illetve Hatvanyi, Eiler, Font. Sárga: Suknovic illetve Schiszler, Papp.

Bácsalmáson összeállt a csapat: zsinórban már hetedik mérkőzésén nem talált legyőzőre a PVSE. A veretlenségi sorozat mérlege: 5 győzelem, 2 döntetlen, 11-4-es gólkülönbség, 81 %-os teljesítmény! Legközelebb érdekes mérkőzésnek ígérkezik a bácskai rangadó, amikor Bácsalmás Tompára látogat. Ifjúsági eredmény: Bácsalmás - Soltvadkert 3-1 (1-0).

Egy-egy kerek akció

Bácsalmás - Kerekegyháza 1-1 (1-1) Labdarúgás megyei I. osztály. Bácsalmás, 200 néző. Vezette: Kiss, dr. Somodi, Herczeg. Bácsalmás: Zsemberi - Suknovic, dr. Párczen, Maravic, Rudics, Barcsák, Snyehola (Tóth), Berényi (Bögre), Varga, Cs. Kovács (Sztojanovics), Juhász (Szűcs). Edző: Florin Nenad. Kerekegyháza: Kása - András, Fejes, Balogh, Kovács, Virág, Gazdag, Baracskai, Kecskeméti (Hugyecz), Polgár (Duzmat), Gogolák. Edző: Gazdag Attila.

Gólszerzők: Rudics (büntetőből) illetve Balogh. Kitűnt: Barcsák, Snyehola, Varga illetve Kása, Balogh, Kecskeméti. Sárga lap: Snyehola, Csehó Kovács illetve Balogh, Virág. Ifjúsági mérkőzés: Bácsalmás - Kerekegyháza 3-3.