?

Tass

Kunszentmiklós

?

Labdarúgás A Bács Megyei Kupa 2011-2012-es kiírás harmadik fordulójában léptek pályára a megyei labdarúgó bajnokság különböző osztályaiban szereplő csapatok szeptember 21-én, szerdán.

Már amelyik sikerrel vette a második fordulót. Bácsalmás együttese ekkor Kelebián szerepelt, ahol három gólt ért el és 2-1-es győzelemmel jutott tovább.

Ami nem is olyan természetes, hisz nem sikerült ez a huszáros tett például Tompának, amely csapat Felsőszentivánon 1-1-es eredményt ért el és kiesett.

De nem jutott a harmadik fordulóba további két első osztályú csapat sem: Kiskunfélegyháza csapatának Jászszentlászló (0-0), Kiskunhalasnak Kisszállás (4-0) jelentette a végállomást.

Most, a harmadik fordulóban Bácsalmás is csatlakozott a kiesők közé Szeremlével és Izsákkal egyetemben. A Géderlak - Harta mérkőzést egy héttel később rendezik. A bácskai csapatok közül már csak Nagybaracska mellett Bajaszentistván és Gara található a negyedik fordulóba jutott csapatok mezőnyében.

Jánoshalma - Bácsalmás 2-1 (1-0)

61. perc: Paplógó Levente 1-1

Jánoshalma, vezette: Minda Róbert - Kolozsvári Norbert, Sőregi Krisztián. Jánoshalma: Maráczi Ádám - Faragó Patrik, Csernók Tamás, Horváth Ádám, Balázsevics Péter, Ságodi Imre, Irbouh Soufiane (Harczi lászló 87.'), Lukács Zoltán (szemlics Bertalan 89.'), Szem Róbert, Kiss Benedek (Enesei Dániel 73.'), Kolompár Dávid (Török Zsolt 80.'). Bácsalmás: Eckert Dávid - Rudics János (Prikidánovics Milán 46.'), Rothpflug Sinisa, Gregó Márk, Bögre Károly, Tomaskovic Aleksander (Suknovic Dejan 46.'), Eckert Norbert, Varga László, Józsa Patrik (Paplógó Levente 36.'), Snyehola Ákos (Barta Viktor 55.'), Stojanovic Marko (Susnjar Milan 32.').

Gólok: 20. perc: Kolompár Dávid 1-0. 61. perc: Paplógó Levente 1-1. 74. perc: Irbouh Soufiane 2-1. Sárga lap: 32. perc: Irbouh Soufiane, 37. perc: Lukács Zoltán, 71. perc: Eckert Norbert. Kiállítás: 77. perc: Balázsevics Péter - Susnjar Milan.

A megyei harmadik osztályból idén visszakerült Jánoshalmával parázs hangulatú mérkőzést vívott a PVSE. Florin Nenad már az első félidőben cserére kényszerült, majd a szünetben újabb kettős cserét hajtott végre, amely cseréknek is köszönhetően Paplógó Levente révén egyenlített a csapata, ám a vezetést már nem tudták átvenni. Sőt a végjátékban egy újabb hazai gól megpecsételte a PVSE sorsát. Mától csak a nosztalgia maradt, a tavalyi sikerekből...